İstanbul Büyükada Tesisimizden

Büyükada, Sunset Mavi’de Yaşanır…

2015 sezonu öncesinde Club Mavi olarak hizmet veren tesisimiz, 2015 itibariyle Sunset Mavi olarak hizmet verecek.

Adanın eşsiz manzarasını, huzurunu, oksijen dolu havasını yaşamak isteyenler için Sunset Mavi hizmetinizde.

Sunset Mavi; Büyükada’nın eşsiz manzarasına hakim bir noktada kurulmuş olup, ahşap binası ile konaklama hizmeti vermektedir. Ahşap bina, her katın tavanlarının yüksek olduğu ve ünitelerin büyük bir sofaya açıldığı tarihi bir köşktür. Odalarımızın dağılımı 6 adet çift kişilik, 7 adet 3 kişilik, 2 adet 5 kişilik suit aile odası şeklinde olup, tarihi ahşap binamızda toplam 15 adet oda bulunmaktadır. Odalarımız deniz, orman ve bahçe manzarası olmak üzere farklı konumlarda olup, sıcak suyumuz güneş enerjisi ile sağlanmaktadır. Kahvaltımız, set menü olarak sunulmakla beraber; Sunset Mavi, restaurant, çay bahçesi, çocuk oyun parkı, voleybol sahası ile her yaştaki tatilcinin keyif alacağı bir tesistir.

Büyükada’nın Gözdesi, Sunset Mavi’de Neler Yapabilirsiniz;

Konaklama, restaurant, düğün, nişan ve toplu yemek organizasyonları veren tesisimizde sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebilir, Büyükada’nın güzelliğini yaşayabilirsiniz.

  • Nisan ve Ekim ayları arasında hizmet veren tesisimizde haftaiçi ve haftasonu konaklayabilirsiniz.
  • Konaklama yaptığınızda, Sunset Mavi’ye yakın plajlardan faydalanabilirsiniz.
  • Sunset Mavi’nin eşsiz manzarası eşliğinde sizi kahvaltıya ya da yemeğe bekliyoruz. Sunset Mavi’nin lezzetlerini tatmak için geç kalmayın.
  • Evleniyorsunuz ve düğününüzün çok özel bir mekanda olmasını istiyorsunuz, o halde Sunset Mavi tam size göre. Düğün, nişan ve toplu yemek organizasyonlarınız için görüşebiliriz.
  • Özel günlerde canlı müzik eşliğinde akşam yemeği için Sunset Mavi’ye gelebilirsiniz.
  • Diyelim ki, Sunset Mavi’ye özel olarak gelemediniz, Büyükada’ya geldiğinizde mutlaka bizi ziyaret edin, kahvemizden için…

 

Dış Görünüm

                          

 

İç Görünüm